integrated-security-system-2
Fabrika kamera sistemleri

 Fabrika alanları, otopark, üretim tesisleri, depo, sevkiyat, muhasebe vb. alanların korunması ve iş süreçlerinde tek bir noktadan
fabrika ara birimlerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Güvenlik ve iş süreçlerinin takibi için fabrika kamera sistemleri size iş süreçlerinde destek olacaktır. Fabrika giriş alanları, fabrika içleri ve farklı lokasyonlarda bulunan farklı birimleri tek bir noktadan izleyebilir ve kayıtları geçmişe dönük olarak raporlayabilirsiniz. Özel alanlar için hd kamera seçenekleri ile yüksek çözünürlükte kayıtlar alabilirsiniz.

Fabrika kamerası seçerken

Teknik ekiplerimizden alacağınız keşif hizmetinde fabrikanız için de güvenlik sağlanması gerekli noktaların ortak çalışması neticesinde fabrika içinde kullanılacak kamera seçenekleri size proje dosyasında sunulacaktır. Kullanılacak alanlar, mesafeler, ışık durumlar, dış etken ve kameranın bulunacağı pozisyonlar fabrikada yetkili kişiler ile mutabık kalınarak belirlenmesi proje sürecinde etkili olacaktır.

Fabrika kamera çeşitleri

Fabrika içinde kullanılacak kamera seçenekleri dome kamera, speed dome kamera, day-night kamera, hd kamera gibi seçenekler bulunmaktadır. Teknik ekiplerimizin yapacağı keşif sonrasında ihtiyaçlarına yönelik olarak bir senaryo çıkarılacak ve fabrika kamera sistemi projeniz bu doğrultuda geliştirilecektir. Seçimlerde ortam ışık değerleri, güvenlik statüleri, kapalı veya açık olması gibi dış etken ve unsurlar fabrika kamera projesinde değerlendirilecek prosesler arasındadır.

Kamera Sistemi Fiyatları

Fabrika içinde dome, gece görüşlü kamera, speed dome kamera gibi seçenekler içinden fabrika içinde güvenlik sağlanacak alanların yapısal durumlarına göre tercih edilecek kameralardır. Fabrika içi ve dışında kullanılacak kamera seçimlerinde Fabrika kamera sistemi fiyatları nı etkileyecek nedenlerin arasındadır. Bunun yanı sıra kameraların kalitesi fabrika güvenlik kamerası fiyatlarını etkilemektedir.

Dvr kayıt cihazı özellikleri

Fabrika alanlarının geniş olması ve fabrika içinde bulunan bölümlerin kontrol altına alınabilmesi için yüksek kalitede kayıt özelliği olan ve birden fazla kullanıcının dvr kayıt cihazına bağlanabileceği öngörülerek kaliteli bir kayıt cihazı seçilmelidir. Maksimum 16 kanal kamera kapasiteli olan kayıt cihazları ve dvr kayıt cihazının özellikleri dikkat edilerek seçilmesi gerekli konular arasındadır. Dvr kayıt cihazının kameralardan gelen görüntüyü mobil cihazlar üzerinden izleyebilmek özelliği size avantaj sağlayacaktır.

Tek bir ekran üzerinden Fabrika alanlarının tamamının kontrol edilmesi ve Fabrikaya bağlı bulunan farklı lokasyonların izlenebilmesi avantajları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Leave a comment